Koostööpartnerid ja kliendid


Ene Koitla
Pärnu Linnavalitsuse haridusosakonna juhataja

“Irene läbi viidud meeskonnakoolitused on läbimõeldud, positiivse õhkkonnaga ja eesmärgistatud. Eriti vahvad on Irene näited, mis on elust enesest ja näitavad tema professionaalsust. Irene on väga heaks toeks juhile meeskonna mikrokliima mõistmiseks ja parandamiseks.”

Andero Laur
Liven AS tegevjuht

“Irene puhul ei ole õige kasutada sõna koolitaja. Irene on oma valdkonna Eesti parim, kes on valmis jagama oma praktilisi kogemusi ja teadmisi. Koolitustel on garanteeritud osalejate kaasa mõtlemine ja hilisemad positiivsed muudatused organisatsioonis.”

Laura Seeman
Reiting PR koolitusjuht

Millal Teil  uuesti Irene koolitab? Kõige huvitavam, kasulikum ja kaasahaaravam koolitus üldse…!” “Kutsuge veel teda meile, nii äge oli!” Sarnaseid lauseid kuulen ikka ja jälle oma klientidelt, kes mõnelt Irene koolituselt säravate silmadega vaimustust jagama tulevad. Ta on oma ala tipp nii teadmiste kui kogemuste poolest. Irene lihtsalt ei koolita – ta mõjub, inspireerib ja motiveerib. Ta lihtsalt ei konsulteeri professionaalselt – lisaks väärt nõule koged soojust, empaatiat ja mõistmist. Selliseid koolitajaid – konsultante ei ole Eestis liiga palju. Ja seda emotsiooni, mida saad lisaks teadmistele, ongi raske sõnadesse panna.
Soovitan ise kogeda!

Anto Liivat
Bakalaureuseõppe juht, lektor; EBS Executive Education Liidri arenguprogrammi juhtivõppejõud

“Pean Irenest väga lugu ja julgen temalt alati nõu küsida, sest tänu nooruslikule uudishimule näeb ta oma valdkonnast kaugemale ning pikale töökogemusele tuginedes tabab oskuslikult juhtimise väljakutsete konteksti. Kuigi koolitajana avaldab Irene mõju justkui pingutuseta, on selle taga alati põhjalik ettevalmistus ja pühendumus.”

Triin Pajur
Sisekaitseakadeemia, täiendusõppe projektijuht

“Oleme Irene Metsisega koostööd teinud esmatasandi juhtide arenguprogrammi raames. Irene on suurepärase kogemuste pagasiga koolitaja, kes toob alati praktilisi ja elulisi näiteid ning kutsub osalejad kaasa mõtlema ja arutlema. Vähem tähtis ei ole ka koolitaja tähelepanelik meel ja paindlikkus tuua koolituse jooksul fookusesse just need teemad, mis sihtgruppi enim kõnetavad.”

Elina Meidla
Häirekeskuse personaliosakonna juhataja

Irenega koostöö on olnud väga positiivne ja tulemuslik. Irene aitas meil HR strateegia osas fookuse paika seada ja põhieesmärgid sõnastada, näha suurt pilti ja unistada suurelt. Tänu oma eelnevale kogemusele oskas juhtida meie tähelepanu erinevatele teemadele ja kitsaskohtadele, millega võime kokku põrkuda. Hindame Irenet kui usaldusväärset ja professionaalset koostööpartnerit.”

%d bloggers like this: